ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 09:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Kemâl Kılıçdaroğlu Şarköy`de Halka Hitap Etti
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2010 Cmt 12:53:11      Kemâl Kılıçdaroğlu Şarköy`de Halka Hitap Ettisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ccTiyatrocuArda

ccTiyatrocuArda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 01:17:01sohbet oyun linki

Hakkımız da hayırlısını diliyorum

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 20:09:42sohbet oyun linki

ruh hali bu kadar çabuk değişen bir parti liderinin ne gibi hayırlar getireceğini cidden çok merak ediyorum

hitaplarında bile devamlı bir tutarsızlık hakim:)

sayın başbakan

recep bey!

evet evet,gerçekten de hayırlısı...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 23:54:19sohbet oyun linki
·Nonstopdance1· :
ooomygirlll :

ruh hali bu kadar çabuk değişen bir parti liderinin ne gibi hayırlar getireceğini cidden çok merak ediyorum

sayın başbakan

recep bey!

birşey yazayım diye gelipte her sayfaya yazı yazma,çok anlamsız ve ifadesiz.çalış biraz daha eksiksin....

evet evet dancer eksik yazmis ben tamamlamaya calisayim..

Halka yakın olmak için kravat takmayan Kılıçdaroğlu`nun gömleğinin fiyatı Twitter`da ve forumlarda tartışma konusu oldu.

"Kendimi böyle halka yakın hissediyorum" diyerek kravatı atan Kılıçdaroğlu`nun 495 TL`lik Etro marka gömlek giymesi dün internet paylaşım platformu twitter`da gündemi değiştirdi.

CHP’nin 33’üncü Olağan Kurultayı’nda delegelerin oylarının tamamını alarak “Halkçı Kemal” sloganları altında Genel Başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk ’falso’su internetin 100 milyon üyeli sosyal paylaşım platformu Twitter’da ortaya çıktı.

Fikralara konu olacak bir adam.. Gecen Cafe-1 de biri yazdi.. indiriGandi kemal diye.. Cok gulmustum.. Kilicdaroglu siyasete nese katiyor.. Katmayada devam edecek..

Onu izlemeye devam edin..

iddiaIi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 00:28:03sohbet oyun linki

Ben şahsen Türkiye`nin bu dönemde bu lidere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Kemâl KILIÇDAROĞLU her ne kadar lider kişilik vasfından yoksun olsa da.Çoğulcu demokrasiyi benimseyen bir kişilik sergilemektedir.Ben ne dersem o olur zihniyetinde değildir; partisinin nabzını tutmaktadır fikir alışverişi müzakere uzlaşım gibi vasıflarının yanısıra dürüstlük milliyetçilik halkçılık laiklik inkılapçılık gibi ilkelere sahiptir.

Ülkemize birlik bütünlük getirecektir başbakan olacaktır.Açılım saçılım değil birlik bütünlük techiz edecektir.Tek başına iktidar olur olmaz orasını bilemem ancak başbakan olacağına; halkımızın O`nu başbakan yapacağına inanıyorum.

Gömleğinin fiyatına takılmayın.Pahalı değil de kaliteli olarak düşünün gömleği halka olan saygısındandır diye düşünün fesatlık etmeyin.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 00:43:01sohbet oyun linki

Yukarida yazdigin yaziyi okuyunca.. Bir anda gozumde once ki siyasi liderlerden biri canlandi.. Kemal Kilicdaroglu icin yazdigin hersey.. Tansu Ciller`in meziyetlerine ve siyasi anlayisina ne kadar yakin..

Ne dersem o olur zihniyeti yoksa bir liderde..  ileride nederlese o olur zihniyetinin kurbani olabilir mi ? Ciller gibi..

Harbi Ciller`e ne olmustu ? sen bilirsin..

Kisaca anlatirmisin..

Gomlek konusunu sadece teget gececegim.. Halktan biri gibi yasayacagim diyeceksin.. oyle bir izlenim vereceksin.. Gariban edebiyati ile oy almaya calisacaksin..  On gomlek ustun olacaksin.. Neredeyse bir asgari ucretlinin maasina yakin gomleklerle gezeceksin..  Adama gulerler..

iddiaIi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 01:46:37sohbet oyun linki
gurcu :

Yukarida yazdigin yaziyi okuyunca.. Bir anda gozumde once ki siyasi liderlerden biri canlandi.. Kemal Kilicdaroglu icin yazdigin hersey.. Tansu Ciller`in meziyetlerine ve siyasi anlayisina ne kadar yakin..

Ne dersem o olur zihniyeti yoksa bir liderde..  ileride nederlese o olur zihniyetinin kurbani olabilir mi ? Ciller gibi..

Harbi Ciller`e ne olmustu ? sen bilirsin..

Kisaca anlatirmisin..

Gomlek konusunu sadece teget gececegim.. Halktan biri gibi yasayacagim diyeceksin.. oyle bir izlenim vereceksin.. Gariban edebiyati ile oy almaya calisacaksin..  On gomlek ustun olacaksin.. Neredeyse bir asgari ucretlinin maasina yakin gomleklerle gezeceksin..  Adama gulerler..

Çiller ne olmuştu demişsin.Çiller hükümeti ciddi bir ekonomik buhran dönemine denk geldi 5 Nisan kararları alındı Kemal Derviş Ekonomiden sorumlu bakandı.O hükümet koalisyon hükümetiydi.Derin devlet vardı o zamanlar.Susurluk olayları vardı.Çok karmaşık bir dönemdi anlatır mısın dediğin detay ne bilmiyorum.Yıkılışını sorduysan erken seçime gitmek zorunda kaldı o şekilde son buldu.Unutmamak lazım her hükümet son bulur ve yenisi gelir.Hiç birisi kalıcı olmaz 10 yıl boyunca iktidarda kalmak büyük bir başarıdır.Ancak o gider başkası gelir.Sol gider sağ gelir sağ gider sol gelir.Dünyada da bu böyledir.Sürekli bir değişim söz konusudur.

ooomygirlll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 09:45:43sohbet oyun linki
·Nonstopdance1· :
ooomygirlll :

sayın başbakan

recep bey!

birşey yazayım diye gelipte her sayfaya yazı yazma,çok anlamsız ve ifadesiz.çalış biraz daha eksiksin....

vuracaksan sağlam vur nonstop

ipsiz sapsız şeyleri öne sürerek vurma

her sayfaya yazı yazan da kim?

ruh hastası falan mısın?

eleştiri yapıyorum,tıpkı senin gibi..

anlamsız ve ifadesiz geliyorsa bence ben değilde sen biraz eksiksin ;)

lütfen kendine sarıcak başka şeyler bulmayı dene!

conconss

conconss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 11:46:19sohbet oyun linki
·Nonstopdance1· :
ooomygirlll :

sayın başbakan

recep bey!

Sana katılıyorum NONSTOP  

ooomygirlll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2010 Pzt 11:53:47sohbet oyun linki
·Nonstopdance1· :
ooomygirlll :
·Nonstopdance1· :
ooomygirlll :

sayın başbakan

recep bey!

vuracaksan sağlam vur nonstop

ipsiz sapsız şeyleri öne sürerek vurma

her sayfaya yazı yazan da kim?

ruh hastası falan mısın?

eleştiri yapıyorum,tıpkı senin gibi..

anlamsız ve ifadesiz geliyorsa bence ben değilde sen biraz eksiksin ;)

lütfen kendine sarıcak başka şeyler bulmayı dene!

evet de! olabilir de! ben buyum de! kabulumdur.ama saracak başka birini bul,ruh hastası dersen bu olmaz işte.bu direk belden aşagı vuruş olur,seni tanımam etmem ortak kullanım alanında tesadüfen gördügüm bir konu hakkında nazikçe yanlış düşünmektesin dedim.sen pas sandın boş kaleye gol peşine düştün.yok arkadaşım,senden golcü olmaz,seni sahaya hiçbir hoca sürmez,sahiden cevabı yazında bile yeteneksizsin.seni kimse transfer etmez beş para etmezsin yani.sen git mahalle arasında oyna....

kendi kendinle çelişme nonstop

hem tanımam etmem diyip hem de beş para etmezsin demen çok eğreti duruyor :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir